Penězdroj
FBVážení přátelé, investoři, podporovatelé, fanoušci,

máme téměř za sebou první měsíc provozu našeho portálu Penězdroj.cz. A myslíme, že to byl měsíc úspěšný! Spolu s vámi jsme dokázali realizovat historicky první český „equity“ projekt, samotný Penězdroj. Pánové z XRXMag také před několika dny dosáhli a dokonce překonali potřebnou částku pro vydání čtvrtého čísla jejich komiksového časopisu. Ostatní aktivní projekty postupně získávají více a více podpory a další projekty budou na portál umístěny již brzy. Kromě toho jsme získali mnoho kontaktů, setkali jsme se se skvělými lidmi, pročetli jsme spousty zajímavých projektů a nabrali neuvěřitelné množství inspirace a nápadů. Byť víme, že nás čeká ještě spousta tvrdé práce, pevně věříme, „že to prostě dáme!“. Děkujeme a zůstaňte s námi!

Za Penězdroj tým, Jiří PanuškaNovinky, plány, aktuality

  • Během prosince představíme na našem portálu nové projekty z kreativní oblasti, začátkem příštího roku pak kromě jiného očekávejte i další „equity“ projekt.
  • Během prosince spustíme marketingovou kampaň po vysokých školách, v rádiu Spin a na Facebooku. Kromě toho pro vás také chystáme hned několik vánočních překvapení.
  • V rámci naší vize „Každý dobrý nápad má mít šanci na úspěch“ jsme získali fantastické partnery jakými jsou třeba týmy kolem „Business for Breakfast“ nebo „Startupisti.cz“ a v Praze se de facto naším hlavním obchodním partnerem stal Jakub Pacanda a jeho společnost „Smart Buzz“.
  • Od ledna bychom chtěli rozšířit náš interní tým především v oblasti vedení projektů a obchodu.
  • Začínáme jednat s velkými investory, kteří by nám pomohli dále rozvíjet portál Penězdroj a hlavně kteří by nám umožnili začít pracovat na mezinárodním portálu Fundhall.com!


Pár zajímavých statistik necelý měsíc po spuštění (ke 24.11.2015)

801 249 CZK je částka, kterou jste zatím podpořili projekty na Penězdroji

7 projektů naleznete na portálu, z toho 2 již dosáhly svého cíle

20 projektů je v různé fázi rozpracovanosti…a další přibývají

670 je počet fanoušků, které máme na Facebooku

120 je počet podporovatelů, kteří zatím podpořili některý z projektůSlovo závěrem

Pokud víte o nějakém dobrém nápadu, který by stál za realizaci, dejte nám prosím vědět. Rádi s ním pomůžeme! Rádi budeme i za jakýkoliv dotaz, nápad, připomínku, zajímavý kontakt či doporučení. Děkujeme a příští měsíc na shledanou!

www.penezdroj.cz www.fundhall.com Facebook

 
Věříme, že každý dobrý nápad má mít šanci na úspěch