Penězdroj
FBVážení přátelé, investoři, podporovatelé, fanoušci,

opět přicházíme s novou várkou informací. Pokud navštěvujete náš portál, jistě jste si všimli, že kategorie „Úspěšně dokončené projekty“ získala další přírůstky a to jistě i díky vašim příspěvkům. Za zmínku stojí kupříkladu projekt Rekonstrukce mohyly Ivančena, který nastřádal přes 80 tisíc korun od 168 přispěvatelů. Rovněž na charitativních projektech se sešla zajímavá částka.Novinky, plány, aktuality

  • Měsíc leden jsme se rozhodli věnovat vylepšení portálu a přípravě nových zajímavých projektů a dalších novinek, na které se můžete těšit začátkem února. Zmiňme například novou grafickou podobu úvodní stránky, která bude ještě přehlednější, možnost výběru více odměn z jednoho projektu najednou nebo nasazení platební brány, která umožní rychlé a jednoduché uhrazení příspěvků platební kartou nebo QR kódem. Reagujeme tak na vaše nejčastější připomínky.
  • O připravovaných projektech vám již nyní můžeme prozradit, že chystáme například projekty na podporu nadějného českého paralympionika, vydání několika knih nebo jedinečné Himálajské expedice. O všem vás budeme včas informovat, bude to stát určitě za to!
  • Stále máte možnost přispět na dobíhající projekt Help for children in ROJAVA, který si zaslouží vaši pozornost, a pomůže na správném místě.
  • Pořád rosteme! Od začátku roku jsme získali do týmu Penězdroj.cz novou posilu. Je jí Jakub Pacanda a má na starosti vybudování týmu, který bude vyhledávat zajímavé projekty pro náš portál. Jakub je vizionář a zkušený obchodník, miluje networking a myšlenku crowdfundingu, jako moderního způsobu financování.


Na závěr pár zajímavých statistik (k 19. 1. 2016)

897 744 CZK je částka, kterou jste zatím podpořili úspěšně dokončené projekty

6 úspěšně dokončených projektů

66% úspěšnost projektů

300 podporovatelů, kteří zatím podpořili některý z projektů

Za Penězdroj tým, Jan Sedlák

www.penezdroj.cz www.fundhall.com Facebook

 
Věříme, že každý dobrý nápad má mít šanci na úspěch