Penězdroj
FBVážení přátelé, investoři, podporovatelé, fanoušci,

právě začínáte číst historicky první „Penězdroj Newsletter“. Jeho příprava je jedním z kroků, v současné chvíli činíme s cílem spustit portál Penězdroj.cz. Slavnostně zahájíme provoz portálu 27. 10. 2015 v 19:00, a přestože od nás ještě dostanete oficiální pozvánku, prosím, rezervujte si tento večer pro nás.

Spuštěním portálu skončí rok dlouhé období příprav a začne období skutečného crowdfundingu. Děkujeme všem, kteří nás do této chvíle podpořili. Ať už příslibem budoucí investice, tak i radou, nápadem či zpětnou vazbou. Bez Vás bychom se tak daleko nedostali a doufáme, že nás budete podporovat i nadále! Nemáme vůbec malé cíle, chceme se stát nejpreferovanějším crowdfundingovým portálem v ČR s vysokou kvalitou služeb a chceme hrát i výraznou roli v Evropě. Bude to náročná cesta a my se těšíme, že po ní půjdete s námi. Ještě jednou tedy velký DÍK a nejpozději 27. 10. na shledanou!

Za realizační a investorský tým,

Jiří Panuška

Aktuality

31.7.Do firmy vstoupil první strategický investor, pan Richard Barborka.

31.8.Dokončili jsme vývoj portálu a zahájili jeho testování.

4.9.Dokončili jsme první promo video: Youtube

9.9.Honza Sedlák a Tomáš Hejtmánek úspěšně prezentovali Penězdroj
na prvním tiskovém setkání.

3-4 roky za USA a Velkou Británií

Níže uvedený obrázek možná znáte z našeho Facebooku. Ukazuje fakt, že se celosvětově z Crowdfundingu stává velmi rychle hlavní zdroj financování nových nápadů. My odhadujeme, že z tohoto pohledu je ČR někde na úrovni roku 2012 (samozřejmě při celkově nižším objemu poskytnutých financí). To jinými slovy znamená, že hlavní vlna crowdfundingu k nám teprve dorazí. A my (společně s Vámi) budeme u toho!

3-4 roky za USA a Velkou Británií

Co nás čeká

27. 10. 2015 spustíme oficiálně portál Penězdroj.cz a s ním spojenou marketingovou kampaň. Zejména po naší první tiskové konferenci jsme zaznamenali velký zájem autorů, investorů i novinářů, takže pevně věříme, že tento zájem dokážeme přeměnit na skutečné projekty a na skutečné investice.

Od 27. 10. bude rovněž oficiálně možné investovat i do samotného portálu Penězdroj (respektive do společnosti Fundhall, která je jeho provozovatelem) a v případě zájmu se zapojit do jeho aktivit a rozvoje.  Bude tak možné učinit přímo přes náš portál.

Váš obrovský zájem nám dělá radost a těšíme se na setkání s Vámi na zahajovacím večírku! Bude to skutečný start a my věříme, že to bude start úspěšný.

Tým Penězdroj.cz

www.penezdroj.cz www.fundhall.com Facebook

 
Věříme, že každý dobrý nápad má mít šanci na úspěch