Penězdroj
FBVážení crowdfundingoví fanoušci, investoři a podporovatelé.

 

Opět Vám přinášíme další várku novinek a není jich málo. Najděte si to svoje, a pokud Vás cokoliv zaujme, řekněte to svým přátelům.

Novinky na webu

Stále rozvíjíme náš portál tak, aby se na něm Vám i ostatním uživatelům brouzdalo co nejlépe. Přejmenovali jsme některá tlačítka, odlaďujeme drobné nedostatky, ale spustili jsme i větší novinky. Například můžete u některých odměn již najít jejich obrázky a nemusíte tak kupovat zajíce v pytli. Největším hitem posledních dní je ale spuštění plateb bankovní kartou, přispívat na projekty tak bude nyní ještě snazší. V nejbližší době spustíme novou sekci MÉDIA, kde najdete všechny články, tiskové zprávy a další informace o nás. Rovněž pro Vás připravujeme možnost výběru a uhrazení více odměn najednou. Stále je tedy co zlepšovat a děláme to rádi.

Dotáhli jsme velrybu, teď se chystáme do Himálají

Ano, máme další úspěšný projekt Po stopách lovců velryb v severním Pacifiku. Vydání cestopisu Standy Chládka o Aleutských ostrovech podpořilo 44 přispěvatelů a projekt získal 94 000,- Kč. Ale dalšími zajímavými projekty nešetříme. Za Vaši pozornost jistě stojí například připravovaná expedice studentů s vozíčkářem do Himálají No Limits Himalaya 2016. Že to nejde? Přesvědčte se sami, s Vaší podporou to jistě zvládnou. Více projektů naleznete v našem katalogu.

Kde nás bylo vidět?

Také máte pocit, že už přece všichni musí vědět, co je to crowdfunding? My víme, že nesmíme tomuto sebeklamu podlehnout a snažíme se šířit povědomí o tomto úžasném světě financování projektů, kde se dá. V neposlední řadě také stále navazujeme nová zajímavá partnerství:

  1. Stali jsme se partnerem projektu Chefstarter Academy.
  2. O crowdfundingu jsme spolu s HitHitem, Zonky a Českou spořitelnou debatovali na panelové diskusi na Food startup konference.
  3. Stali jsem se partnerem online a tištěného magazínu Svět Úspěšných.
  4. Stali jsme se partnerem Impact Hub Praha v oblasti equity crowdfundingu.
  5. Stali jsem se partnerem programu Impact Hub 100 Day Challenge.
  6. Diskutovali jsme o crowdgundingu při jednom ze setkání Coffee Talks.

Truhla plná peněz

Rozhodli jsme se podpořit některý z našich aktivních projektů na www.penezdroj.cz. Který ale? To necháme na Vás! Vytvořili jsme Penězdroj truhlu a za každého fanouška facebookové stránky Penězdroj do ní vložíme 10 Kč. A projekt, který vyberete Vy ve svém hlasování, truhlu získá! Nejen, že projekt můžete sami podpořit finančně, ale nyní můžete projekt podpořit i svým hlasem. Každý hlas se počítá! Hlasování bude uzavřeno 30.4.2016.


Zůstaňte nám věrni a těšte se na další newsletter, tentokrát už i s obrázky. Pěkný den Vám za tým Penězdroje přeje Jan Sedlák.

 

www.penezdroj.cz www.fundhall.com Facebook

 
Věříme, že každý dobrý nápad má mít šanci na úspěch