Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

Chci virPR!

První větší vlaštovka našeho startupového ekosystému QUANTUM HOLE, to je virPR. Aplikace pro moderní a efektivní setkávání se na internetu a online networking. Apka s potenciálem globálního přesahu.
Technologie
Startup
Celá ČR
Odměna
17 240 100 000 Neúspěšný
Vybráno Cílová částka
17%
Sdílet FB
26 přispěvatelů
Detail
Odměny (18)
Aktuality (0)
Přispěvatelé
Fórum (0)
JSEM StartuperCZ
STARTUPISTA, KTERÝ SE ŘÍDÍ SRDCEM.
Oslovovat mě můžeš, Pacando, Jakube anebo zkrátka Paci. A rád bych Ti představil svou vizi. Chci vystavět startupové prostředí hodné Silicon Valley nebo Tel Avivu v Izraeli a to tady u nás v srdci Evropy. Mnozí říkají, že je to nereálné. Já tyto lidi neposlouchám, věřím v česko-slovenské prostředí a ve rčení „šikovné české ručičky“. Proto aktivně vyhledávám lidi, kteří myšlence uvěří a půjdou se mnou. Jsem totiž přesvědčený, že každý máme šanci uspět a zrealizovat myšlenky, které nosíme v hlavě (pokud jsou opravdu silné). Víra však nestačí, vše musí být postavené na správných hodnotách a odhodlání. Samozřejmě to může přinést i spoustu obětí. Pokud se mi to povede, zdaleka nebudu první, komu se to v česko-slovenském prostředí povedlo. Vzpomeň třeba na Tomáše Baťu. Je pravda, že oba pocházíme z naprosto odlišné doby, s jinými možnostmi a nemohu říct jaký to byl člověk, ale myslím si, že jedno nás spojuje. Slovo nejde, nepatří do našeho slovníku a rádi jdeme ostatním příkladem. Jako správný vůdce startupového ekosystému, chci vystavět svůj vlastní Startup a to od nuly - respektive od nápadu! Proto Ti představuji aplikaci virPR = virtuální pracovnu.

Chci virPR!
PROČ CHTÍT „NOVOU“ VIRPR?
Protože nová verze bude řešit hlavní problémy, které jsem vypozoroval díky dvouletému prodeji aktuální verze. Vysledoval jsem, že standardní prodejní principy jsou mnohdy nepraktické nebo přímo zastaralé a okrádají schopné manažery, prodejce a podnikatele o čas. E-mail, telefon, ale i osobní setkání nad prací a povinnostmi považuji za přežitek. Vše se dá díky internetu velice zjednodušit a zefektivnit. Když k tomu přidám propracovaný systém záznamu schůzek a poznámek, pak dokáži nahradit zdlouhavé zápisky do bločků či CRM. Podívej se, co si o staré verzi aplikace myslí mí klienti. Nová virPR 2.0 bude o 100% lepší. Dnes tomu nahrává i doba, ve které žijeme.

DOBA KOMUNITNÍ.
Je důvodem, proč volím cestu crowdfundingu a ne běžnou cestu, kdy obejdu se svým podnikatelským záměrem kolečko investorů, které znám. Tato doba přináší nové možnosti, nová pravidla, nová paradigmata. Tuto příležitost jsem pevně uchopil a chci, aby se se mnou svezl každý, kdo mi dnes uvěří. Kampaň připravuji od června a mezitím jsem slyšel nesčetněkrát, abych šel běžnou cestou, abych neriskoval. Já však věřím v komunitu jedinečných osobností kolem sebe, a proto jsem schopný nejen riskovat, ale také vsadit svou reputaci a jméno, pro něco čemu skutečně věřím a vím, že je to mé poslání. Jsem přesvědčen, že komunita lidí s miliardovým kapitálem, Tě dokáže posunout dále, než jeden miliardář.
I to je důvod, proč nová verze virtuální pracovny bude mimo jiné stavěna tak, aby se dala využít pro online networking (pro co nejvíce lidí v místnosti), ale aby zároveň zůstala efektivním nástrojem pro schůzky "jeden na jednoho". Ověř si, že vím o čem mluvím a to shlédnutím sestřihu video-záznamu našeho prvního online networkingu, ve staré verzi aplikace. Doba, kdy se stane online networking používaným spojením (buzzword), již klepe na dveře. Budovat komunitu, dnes považuji téměř za nutnost a je to mnohem důležitější, než kdykoli předtím. Možná teď jen mávneš rukou, ale zamysli se nad tím, že mladší generace již budují své komunity pomocí sociálních sítí a to velmi přirozeným způsobem. Málokdy se setkáš s člověkem pod 20 let, který má na svém Facebooku méně jak 500 kontaktů. Na rozdíl od Tebe ví, že to nejsou přátele, ale pouze kontakty. Podívej se do svého telefonního seznamu a spočítej si, kolik lidí v něm neznáš nebo si dokonce zapomněl, kdo to je. Kolik lidí jsi potkal jen jednou anebo třeba vůbec, protože jste si jen 2x volali? Tak přesně takhle mladší generace přistupují třeba k Facebooku. Umíš si představit, co nastane, až si uvědomí, že mít spoustu kontaktů, je základem úspěchu? Někteří to už dávno vědí.

SILNÁ VÍRA NESTAČÍ.
V tomto projektu jde o mnohem více, než jen vystavět globální aplikaci o galaktickém příjmu, skvělém exitu a strávení zbytku svého života na slunečných plážích Floridy, Bali či San Franciska. Jde zde především o hlubší podstatu. Chci vystavět aplikaci tak velkou, jak jen to bude možné a tím ukázat dalším startupistům, že toto je také cesta. Lepší cesta! Cesta, která má počátek v myšlence (nápadu) a komunitě, které se myšlenka nejen líbí, ale podílí se na jejím rozvoji, podporuje ji a šíří ji dál. Ta cesta také začíná v bodě, kdy zakladatel, tvůrce, vizionář (nazvi si ho jakkoliv) získá dostatečně silný „trust“ od okolí, že myšlenku skutečně zrealizuje a převede slova do reality. Peníze, které v kampani získám, beru jako dar, který mi byl propůjčen.
Tento dar mi má pouze pomoci na mé cestě a až se mi povede zrealizovat svou myšlenku na dostatečně silných základech, pak jej vrátím zpět do své komunity. Jsem přesvědčen, že díky tomuto daru a mému úsilí, přijde doba zhodnocení a hojnosti. Příjem, který získám díky prodeji virtuálních pracoven a růstu virPR, pak spravedlivě rozdělím a opět vložím do své komunity tímto způsobem, kterým dnes žádám Tebe. Kdo ví, třeba zrovna Ty budeš ten další, kdo mě bude následovat a zítra nebo pozítří bude žádat o mou pomoc. Nevěřím povídačkám, že úspěch je jen za oceánem, a že v Čechách či na Slovensku nemůžeš uspět. Můžeš! Nevím zda je to správná cesta, to ukáže čas, ale já jdu. Když se připojíš půjdeme už dva a postupem času se začnou připojovat další a další, pro které bude naše cesta lépe vyšlapána. A že ti za námi to budou mít mnohem snazší než Ty, který se ke mě dnes přidáváš a vypravuješ se na cestu do neznáma? No a co, ať mají. Mysli na budoucnost, na své děti a další generace. Mysli na prostředí, které společně vybudujeme.
Vybudujme prostředí, které pro naše potomky, bude lepším místem pro žití, než je tomu dnes. Prostředí, plné radosti, štěstí a pohody. To prostředí má už i své jméno. Říkám mu QUANTUM HOLE a má symbolizovat začátek i konec. Tvé srdce si umí takové prostředí představit, ale rozum bude oponovat. Bude Ti říkat, že je to nesmysl, že je to nereálné. Možná má i pravdu, to dnes nevím. Ale zjistit to můžeme až poté, co se vydáme na cestu. Mé rozhodnutí znáš, jdu za svým srdcem, přidej se taky.

Chci virPR!
Chci virPR!
Chci virPR!
Hotel Medlov***
www.medlovhotel.cz
Máš toho už tak akorát a chtělo by to na chvilku vypnout? Vyrazte ve dvou do Hotelu Medlov, který se nachází v samém centru Vysočiny. Nabízí nepřebernou řadu možností, jak si plně vychutnat možnosti relaxace a aktivního odpočinku, které osvěží vaše tělo a zklidní mysl. Vyberte si z několika sestavených wellness balíčků a užívejte si 3 dny jako v ráji.
• 2 noci pro dvě osoby
• snídaně formou bufetu a večeře formou švédských stolů (česká kuchyně)
• 2x wellness balíček aromaterapeutická bylinná pěnivá koupel (20 min) + aromaterapeutická masáž šíje a zad (30 min) + parafín na ruce s aloe vera
• střešní vířivka 1x50 minut
• 30% sleva na další wellness procedury
• 10% sleva do lázní v Novém Městě na Moravě
• 25 % sleva na další pobyt objednaný na recepci
Cena odměny 3000 Kč (běžně 5 420 Kč)
Platnost voucheru do konce roku 2017
Chci virPR!
Chci virPR!
Hotel Slovan ****
Absolutní vítěz prestižní ceny Hotel roku 2014 a 2016 v kategorii 4*
www.slovanhotel.cz
Užijte si dovolenou dle svých představ. 4* Hotel Slovan v Jeseníku má pro každého něco. 3 denní pobyt s degustačním menu až o 7 chodech pro gurmány nebo až 18 wellness procedur pro milovníky relaxace!
• 2 noci pro dvě osoby
• snídaně formou bufetu a večeře formou švédských stolů (česká kuchyně)
• Večeře – výběr ze 3 jídel
• Balíček slev (bowling, elektrokola a další.)
• 12 wellness procedur:
      o 2x25 min detoxikační medová masáž
      o 2x25 min vířivá vana dolních končetin,
      o 2x25 min reflexní masáž plosky chodidla s diagnostikou
      o 2x25 min Rejvízský rašelinový zábal
      o 2x 25 min masáž horkými čarodějnými kameny
      o 1x 60 min. luxusní privátní sauna z africké vrby pro dva (2 procedury)
• 7 chodové degustační menu
Cena odměny 5000 Kč (běžně 10 200 Kč)
Platnost voucheru do konce roku 2017

Chci virPR!
EFEKTIVNÍ PRÁCE S TVOJÍ ŠPR.
www.sefovapravaruka.cz

Nejen, že mě nákupem odměny podpoříš, ale vyzkoušíš si, jaké to je mít po ruce profesionální ŠÉFOVU PRAVOU RUKU. ŠPR není jen obyčejná asistentka, která má za úkol připravovat kafe a rovnat šanony. Je to rovnocenný partner, který plní úkol dle šéfových priorit. A pokud je nezná? Velice rychle si je zjistí. Pokud nevěříš, máš jedinečnou příležitost si to dnes vyzkoušet a to za pouhých 2 000 Kč.

Běžná cena 10 h: 5 500Kč (ušetříš 3 500 Kč)
Chci virPR!
PŮL ROKU TANCE NAVÍC.
www.indance.cz

Tancuješ nebo se chceš naučit tančit? Podpoř mě a navštiv web taneční školy Indance. Vyber si kterýkoli z jejich kurzů s členstvím na rok, doplať cenu za 1. pololetí a druhé pololetí díky této odměně zdarma.

Běžná cena od 1 500 Kč - 3 500 Kč za pololetí (3000 Kč - 7 000 Kč / rok).
Chci virPR!
KREDITY NA VZDĚLÁVÁNÍ.
www.nooledge.com

Rád se dozvídáš něco nového? Pak je sociální síť Nooledge přesně pro Tebe. Kup si kredity v akci, které pak můžeš uplatnit na přehrání kteréhokoli vzdělávacího videa. Nákupem odměny podporuješ hned dva české projekty.

Běžná cena 908 Kč / 250kr. (úspora 308 Kč).
Chci virPR!
ŠKOLENÍ INOVACÍ PRO JEDNOTLIVCE I PRO FIRMY.
www.aduato.cz

Jsi čerstvým uživatelem jablečných produktů? Nebo potřebuješ svůj tým zaškolit do moderních technologií a procesů? Ano? Pak je Aduato.cz to správné řešení. Využij online kurz pro jednotlice nebo půldenní školení u Tebe ve firmě.

Běžná cena kurzu pro jednotlivce je 1 500 Kč/h (ušetříš 500 Kč)

Běžná cena školení (workshopu) ve firmě 5 000 Kč (ušetříš 1 500 Kč)
Chci virPR!
TANEC BEZ HRANIC 
www.tanecbezhranic.cz

Jsi skutečný milovník tance? Pak bys neměl chybět na této akci. Tanec bez hranic je naprosto unikátní, taneční contemporary workshop s TOP lektory z celého světa určený pro již pokročilejší tanečníky. Tančíme na největší venkovní zastřešené taneční zrcadlové ploše ve střední Evropě.

Bežná cena týdenního workshopu je 5 700 (ušetříš 1 700 Kč)!
Chci virPR!
DVOUDENÍ EARLY BIRDS NA EQUAL PAY DAY 2017

Získej v předprodeji vstupenky na konferenci Equal Pay Day. Konference, která se dlouhodobě věnuje tématu rovnosti platů (equal pay) v ČR a podporuje ženy v jejich kariéře.

Proč dorazit na EPD 2017?
Nerozdělujeme. Spojujeme. Pomáháme ženám rozvíjet jejich sebevědomí, dovednosti a samostatnost. Sdílíme své zkušenosti a příběhy technikou speed mentoring. Inspirujeme ženy k cestě mimo komfortní zónu. Mluvíme spolu a mluvíme i s muži, také oni jsou hosty této konference. Neváhejte a přidejte se k nám v dalším roce. 

Nákupem této odměny si platíš standardní cenu pátečního vstupu na konferenci. 
Jako bonus získáš vstup na sobotní workshop v hodnotě 900 Kč.
Chci virPR!
PROSTORY PRO CHOREOGRAFII, VIDEO ČI MALÝ NETWORKING?

Jsi z Prahy? Potřeboval bys nějaký prostor  pro secvičení vlastní choreografie, natočení videa, hudebního klipu nebo jen tak pro jiné účely? Prostory mohou být uzpůsobeny i potřebám pro vytvoření networkingové akce nebo menší konference. Kup si tuto odměnu a získej pronájem v jakýchkoliv prostorách taneční školy Indance. Nabídku míst najdeš na webu taneční školy v záložce SÁLY.

Unikátní cena odměny 2 000 Kč / 10 h.
Chci virPR!
Chci virPR!
Chci virPR!
ZAŽIJTE ZÁBAVU BUDOUCNOSTI.

Únikové hry ve virtuální realitě jsou hry, ve kterých se tým až 6 hráčů setká ve virtuálním světě tváří v tvář a jejich úkolem je společně během jedné hodiny vyřešit sérii hádanek. To vše pouze pomocí rukou - bez ovladačů! Používáme headset Oculus Rift, špičkové počítačové stanice a nejnovější interaktivní mechaniku pro virtuální realitu, což nám umožňuje nabídnout nejvyspělejší formu zábavy, díky které se můžete například ocitnout ve fiktivní vesmírné stanici.

Běžná cena pro session pro 6 lidí je 2 100 Kč u mě jen 1 500 Kč (úspora 600 Kč)
Platnost do 15. ledna 2017 
Chci virPR!
TANEČNÍ SHOW NA MÍRU.
www.popbalet.cz

Tato odměna je určena spíše pro firmy či velké akce. Jedná se o profesionální taneční vystoupení. Profesionální taneční soubor PopBalet vychází z předpokladu, že tanec je nezkrotitelná emoce. Není tedy potřeba ji svazovat předem daným uměleckým či komerčním pojetím a "škatulkovat" podle příslušných tanečních stylů. Vystoupení souboru PopBalet je ideální zpestření firemního večírku, maturitního plesu nebo jiné kulturní i nekulturní akce. Připravíme s Vámi vystoupení šité na míru. 

Běžná cena 35 000 Kč (ušetříte 15 000 Kč)
Chci virPR!
Pokud se Ti nezamlouvá žádná z mých odměn a nebo teď nemáš zkrátka peníze, nevadí. Pomůže mi i Tvé sdílení této kampaně (na facebooku, na twitteru, linkedinu, kdekoli), lajk na fanpage virPR anebo třeba článek na Tvém webu či blogu.

Díky žes to dočetl až sem!

Zdraví, StartuperCZ.
Jakub Pacanda

Odměny

Projekt bohužel nesplnil požadovaný cíl.
Podepsáno čestné prohlášení o využití prostředků
Dokumenty ke stažení
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.