Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

O Penězdroji

Co je Penězdroj?

Český crowdfundigový portál, který spojuje autory obchodních a kreativních projektů s jejich potenciálními podporovateli.

Co je crowdfunding?

Crowdfunding je jednoduchý, efektivní a rychlý způsob, jak získat kapitál pro uskutečnění komerčních, kreativních i neziskových nápadů  prostřednictvím relativně malých příspěvků od velkého množství podporovatelů - nejen Vašich přátel, ale i široké veřejnosti. V podstatě se jedná o financování davem. Vy vymyslíte projekt, umístíte ho na naše stránky a propagací svého projektu získáváte podporovatele. Nejprve ze strany rodiny a přátel, později od "davu" Vám neznámých lidí. Nejdená se o dotace, půjčky ani úvěry.

Jaké projekty hledáme?

Na Penězdroji lze spustit zejména odměnové dobročinné nebo kreativní projekty různých autorů. Pro získání financí můžete Vašim podporovatelům nabízet odměny.

Proč založit projekt na Penězdroji?

Crowdfunding je produkt, který posledních pár let ve světě zažívá významný růst. V České republice však zatím není tolik rozšířený a my Vám jako první přinášíme crowdfundingový portál s více typy financování.
Největší výhodou crowdfundingu je možnost získat investice pro svůj projekt od neznámých lidí, kteří by si jinak Vašeho projektu nemuseli všimnout. Od toho je tady portál Penězdroj, díky kterému dochází k propojení tvůrců projektu s lidmi, kteří mají zájem investovat své peníze do zajímavých projektů.
Kromě kapitálu můžete získat i nefinanční podporu a zpětnou vazbu od Vašich podporovatelů, publicitu a reklamu. Tipy na podnikání Vám přimo nedáme, ale pokud máte nápad, pomůžeme Vám získat finance na jeho realizaci.
Benefitem pro podporovatele je odměna v případě kreativních nápadů . A samozřejmě také dobrý pocit!

 

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.