Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

Farma na dlani

Mobilní a webová aplikace, která tvoří nový trh s farmářskými potravinami. Zajímají vás farmářské trhy, chcete nakupovat jinak než v supermarketu? Pojďte do toho s námi a staňte se součástí projektu.
Komunita
Startup
Celá ČR
Odměna / Podíl
62 720 800 000 5% za 800 000 500 Neúspěšný
Vybráno Cílová částka Nabízený podíl Min. investice
5% za 800 000 500
Nabízený podíl Min. investice
7%
Sdílet FB
17 přispěvatelů
16 investorů
Detail
Odměny (16)
Aktuality (2)
Přispěvatelé
Fórum (0)
Co je Farma na dlani?
Při jednom lednovém odpoledni jsme s bratrem mluvili o tom, jak k nám lidé při koupi medu čím dál častěji chodí s otázkou, jestli neznáme v jejich okolí také nějaké včelaře. Že jsou z daleka a když přijedou sem k nám do západních Čech a koupí od nás med, nevystačí jim na celý rok. “Vy jste snad v nějakém včelařském spolku ne? Měli byste vědět o dalších včelařích”. Toto byl tedy první podnět k tomu, abychom vytvořili aplikaci, která by lidem pomohla najít si svého včelaře v okolí. Proč ale zůstat jen u včelařů?

Během dvou let se nám podařilo vybudovat mobilní a webovou aplikaci, kterou používají stovky farmářů a tisíce uživatelů. Začátky nebyly jednoduché, během naší cesty jsme narazili na mnoho překážek, které jsme ale překonali. Vytvořili jsme kvalitní tým se zápalem a chutí na projektu pracovat a rozvíjet ho až do dnešní podoby. Proto dnes nabízíme možnost nákupu kvalitních českých potravin z pohodlí domova, buď přes webový prohlížeč na počítači, nebo pomocí naší mobilní aplikace pro chytré telefony.

Farma na dlani
Líbí se ti naše myšlenka? Čti dále, poznej náš tým a prozkoumej naše plány do budoucna!
Staň se součástí! Kup si podíl a staň se farmářem!


Náš tým
Máme kvalitní tým lidí s nadšením pro věc. Zapálený včelař Martin, který se svou prvotní myšlenkou pomohl vzniku samotného projektu. Nadšený lídr celého projektu Josef, který bere farmu jako svoje dítě. Zkušený Java programátor Jirka, který vytvořil naší Android aplikaci, energická studentka farmacie Sára, se kterou se setkáváte prostřednictvím našeho blogu a sociálních sítí a web vývojář Adam s mnohaletou praxí v oboru a velkou láskou ke zvířatům.
Farma na dlani
Máme jasnou vizi!
Každý úspěšný projekt potřebuje dobrý tým a jasnou vizi, ale stějně tak i dobrý plán. My ho máme! Přesvědčte se sami. Přímo zde na portále jsou ke stažení dva dokumenty - Business plán a Finanční plán, ve kterých v krátkosti popisujeme naše očekávání.

Pojďte do toho s námi!
Pokud jste dočetli tento text až sem, je to důkaz toho, že jsme Vás zcela jistě zaujali :-). Stále ještě váháte proč do toho s námi jít? Snad Vás tyto důvody přesvědčí:

1) Jsme tu méně než dva roky, ale podívejte se,  co jsme za tu dobu s minimem financí dokázali.
2) Máme vybroušený tým, odhodlaný tvrdě pracovat.
3) Kdy jindy si díky crowdfundingu můžete koupit podíl a stát se tak součástí rozbíhající se firmy se zdravým posláním?
4) Vzpomínáte, co Forrestu Gumpovi přinesla koupě podílů v jedné ovocnářské firmě (Apple) ? No... my těch ovocnářských firem slučujeme víc. 
5) Jíst se nejspíš ještě pár let bude. Proč tedy nejíst zdravě? Potraviny na interentu letí.
6) Nic neriskujete. V případě, že nezískáme cílovou částku, vybrané vklady se vrací přispěvatelům.

Farma na dlani
Proč crowdfunding?
Náš projekt funguje již dva roky! Za tu dobu se nám povedlo opravdu mnoho. Zvyšující se zájem o naši službu nás motivuje, abychom v našem snažení pokračovali i nadále a posouvali se ještě dál. 

Na co tedy vybrané peníze využijeme?
1) Dokončení vývoje našeho systému, díky kterému bude aplikace zase o něco rychlejší.
2) Aktualizace mobilních aplikací, tvorba nového grafického prostředí.
3) Rádi bychom vytvořili značku kvality potravin na základě hodnocení uživatelů, ne na základě finanční síly výrobce.
4) V letošním roce máme v plánu natočení seriálu o našich farmářích, součástí videa bude i možnost položit farmáři otázku na to, co vás zajímá.
5) Intenzivnější marketing, který pomůže naši aplikaci se ještě více rozšířit.
6) Vydání vícejazyčné verze aplikace a rozšíření do okolních zemí.

Díky vám by se nám to mohlo podařit. Nic ale nechceme zadarmo! A právě proto jsme si vybrali přímo Penězdroj. Když totiž mluvíme o zapojení uživatelů do našeho projektu, nemyslíme tím pouze příspěvky za dary. Pokud vás totiž náš projekt zaujal, věříte mu a chtěli byste se stát jeho součástí, investujte do něj! Kupte si přímo podíl v naší společnosti, budujte s námi značku, aplikaci a nadšení!  Pokud půjde vše podle finančního plánu, budeme vykupovat podíly zpět 4 roky po přijetí investice za 2 až 4 násobek vašeho vkladu.
Farma na dlani
Co je naším cílem?
My sami jsme včelaři a víme, že reklama není zrova levná záležitost. Když se ale takto spojí více zajímavých farmářů, kteří začnou vyvíjet nějaké úsilí, je tu mnohem větší šance přitáhnout pozornost. Lidé často cestují a nepocházejí z daného kraje, a tak logicky nemají ponětí o tom, co znají místní. Chceme dát každému přiležitost koupit si to nejlepší, co daný kraj nabízí.

Výhody aplikace pro farmáře:
- máme mobilní aplikaci, kde vás každý najde, navíc ho GPS dovede přímo k vaší farmě
- na našem webu se stejně jako v aplikaci zobrazuje váš profil s fotografiemi a novinkami z vaší farmy
- spravujeme naše sociální sítě, takže máte opět větší šanci, jak se zviditelnit 
- možnost prodeje výrobku v aplikaci i na webu, už nepotřebujete zřizovat vlastní eshop
- nejsme prostředník, vy sami si určujete, jak bude váš profil vypadat, co budete prodávat
- jsme prodejní platforma, kde vystupujete sami za sebe

Farma na dlani
Výhody aplikace pro uživatele:
- zjistíte jaké dobroty máte ve vašem blízkém a vzdáleném okolí
- vždy znáte přesný původ potravin
- s aplikací se už nikdy neztratíte, přesné určení polohy a GPS vás dovede přímo k farmáři
- dopřejte si čertstvé, kvalitní a lokální potraviny, po zapnutí našeho webu nebo aplikace budete překvapeni, jak snadné to je
- možnost zapojení se do budování značky kvality na základě vašeho hodnocení 
- nákupy přímo z aplikace nebo webu, snadné vyhledání farmáře a jeho výrobků

Více se dozvíte na stránce "O projektu" přímo na našem webu.


Tak co myslíte. Stojíme Vám za podporu?

Farma na dlani
Farma na dlani
Farma na dlani

Odměny

 
 
25.
únor
Článek na Prostě začni
Jak jsme začali. Kde jsme teď, co máme v plánu do budoucnosti? Přečtěte si článek na serveru www.prostezacni.cz a dozvíte se odpovědi :-).
22.
únor
Farma na dlani je tu už dva roky! Podivejte se, co všechno se nám za tu dobu podařilo. Přidejte se k nám a staňte se tak součástí našeho projektu, naší historie :-) https://www.farmanadlani.cz/clanek/detail/timeline 
Projekt bohužel nesplnil požadovaný cíl.
Poslední příspěvky
Poslední aktualita
25.
únor
Článek na Prostě začniJak jsme začali. Kde jsme teď, co máme v plánu do budoucnosti? Přečtěte si článek na serveru www.prostezacni.cz a dozvíte se odpovědi :-).
více zde
Podepsáno čestné prohlášení o využití prostředků
Dokumenty ke stažení
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.