Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

Penězdroj tým

Kdo jsme?

V první řadě jsme crowdfundingoví nadšenci a startupisté, kteří chtějí tento fascinující způsob získávání investičního kapitálu, propagace, marketingu a moderního způsobu spolupráce mezi autorem a podporovatelem rozvíjet v ČR, v EU a případně i na celém světě. Naší vizí je pomáhat Vám měnit dobré nápady ve skutečnost!

Tým 

 

Martina Křečanová

CEO

Martina má na starost celkovou prezentaci a obchodní vedení společnosti. Vzděláním je ekonomka, po vystudování VŠE v Praze nastoupila do společnosti Deloitte, kde působila 5 let jako auditor. V tomto období zároveň vystudovala ACCA. V roce 2012 nastoupila do Plzeňského Prazdroje kde působila v oddělení komerčních financí na pozici manažera pro marketing a inovace.

 

Jan Sedlák

COO a jednatel

Jan je zodpovědný za vývoj a provoz portálu, vede interní tým, komunikuje s partnery a dodavateli. Jan je vzděláním pedagog (Mgr.) a má za sebou mnohaletou praxi na střední škole. Kromě toho se zabýval organizací firemních i nefiremních projektů a teambuildingových akcí.

 

Lenka Ferusová

Projektová manažerka

Lenka je zodpovědná zejména za komunikaci s autory projektů. Lenka vystudovala pedagogickou fakultu (Mgr.) a při studiu se podílela na realizaci několika mezinárodních projektů. Pracovní zkušenosti Lenka získala ve firmě DHL, kde působila na několika obchodních pozicích.

 

Lukáš Kudlata

CFO a jednatel

Lukáš je zodpovědný za finanční řízení a legislativní záležitosti. Zkušenosti z oblasti financí získal ve společnostech Deloitte, Telefónica O2, či BASF na pozicích zabývajících se účetnictvím a business controlingem. Vzděláním je Lukáš ekonom (Ing.)

 

 

 

Hlavní podporovatelé a investoři

 

Jiří Panuška

Jiří, svým vzděláním i praxí ekonom, podporuje projekt Penězdroj od úplného začátku. Díky svým zkušenostem se startupy i s velkými nadnárodními společnostmi vložil do společnosti kromě kapitálu i svoje know-how především z oblasti strategického řízení. Kromě toho Jiří podporuje Penězdroj při setkáních s dalšími investory a médii. Stejně dobře, jako určuje strategii, dokáže manévrovat s kormidlem plachetnice, je velkým fanouškem Star Wars a na svých cestách si oblíbil vietnamskou kuchyni.

 

Tomáš Hejtmánek

Tomáš neváhal podpořit projekt Penězdroj při jeho vzniku a s chutí ho podporuje nadále. Vzděláním je ekonom se zaměřením na MSP a svými zkušenostmi především z oblasti operations managementu, obchodu a procesních inovací pomáhá projektovému týmu se spuštěním projektu Penězdroj. Mimo vloženého kapitálu se rád zapojí do vyhledávání a komunikace s Partnery, Přispěvateli i Autory projektů. Mezi Tomášovy koníčky patří zejména numismatika, hra na kytaru a všelijaká akční zábava s přáteli.

 

Martin Venglář

Martin podporuje projekt Penězdroj s velkou chutí, protože vidí v financování velkou budoucnost. Věří totiž, že zajímavé projekty mají díky crowdfundingu daleko větší šanci na realizaci. Projektovému týmu Martin pomáhá v oblasti marketingu a IT, své zkušenosti nasbíral v nadnárodní firmě. Vzděláním je Martin původně pedagog. Jeho největší zálibou je focení.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.