Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

Naše služby

Poradenské služby autorům

Vytvořit projekt, který zaujme, není úplně jednoduché. Proto Vám nabízíme poradenství od přípravy projektu, přes vedení kampaně až po případnou realizaci. Některé poradenské služby jsou poskytovány automaticky ke každému projektu a jsou zdarma. Nadstandardní služby je nutno objednat samostatně a jejich cena je určena vzájemnou domluvou na základě kalkulace.

Marketing a PR platformy

Naším cílem je, aby Váš projekt byl úspěšný - Váš úspěch je samozřejmě i naším úspěchem. Proto pravidelně investujeme do propagace a PR portálu Penězdroj, aby mohly Vaše projekty získat podporu od co největšího počtu podporovatelů a zároveň, aby se jim dostalo potřebné pozornosti ze strany médií, veřejnosti a případných budoucích zákazníků či partnerů.

Propagace crowdfundingu

Snažíme se rozšířit povědomí o crowdfundingu a startupovém financování v ČR a ve střední Evropě. Čím více lidí se seznámí s tímto zajímavým způsobem financování a čím více lidí pochopí, jakým způsobem hledají začínající společnosti investiční kapitál, tím více dobrých nápadů (včetně toho Vašeho) má šanci proměnit se ve skutečnost.

 

Neplacené služby (poskytované automaticky ke každému projektu)

Neplacené služby jsou naším základním servisem ke každému projektu a jsou nastaveny tak, aby maximálně usnadnily a pomohly autorovi projektu s přípravou záměru a s následným vedením marketingové kampaně. Jedná se zejména o:

 • podporu a zpětnou vazbu při přípravě projektu včetně projektového manuálu
 • základní rady a doporučení pro vedení marketingové kampaně
 • základní rady a doporučení při zakládání společnosti
 • návod (pdf) k přípravě business plánu

Naším cílem je, aby se uskutečnily všechny Vaše dobré nápady. Neplacené služby ve výše uvedeném rozsahu jsou tedy pro nás samozřejmým standardem.

Placené služby (poskytované na základě předem dohodnuté kalkulace)

Pokud je Váš projekt něčím specifický (například uvedení zcela nového produktu či služby na český trh) nebo se jedná o Váš první podnikatelský záměr nebo chcete jednoduše maximalizovat pravděpodobnost úspěchu Vašich komerčních i nekomerčních nápadů, doporučujeme Vám naše nadstandardní konzultační služby:

 • asistence při tvorbě business plánu

 • asistence při přípravě finančního/marketingového/obchodního plánu

 • asistence při tvorbě rozpočtu projektu
 • zpracování studií a rešerší
 • příprava na setkání s potenciálními investory/anděly nebo s médii

 • zpracování marketingové kampaně
 • apod.

Před zahájením spolupráce v oblasti placených služeb vždy postupujeme následovně:

 1. Nezávislá (a neplacená) konzultace
 2. Naše nabídka a kalkulace ceny na základě konzultace
 3. Váš souhlas/nesouhlas/úprava nabídky
 4. V případě Vašeho souhlasu nebo po úpravě nabídky zahájení spolupráce

Orientační ceník konzultačních služeb

Našim klientům doporučujeme, aby spolupráci v oblasti placených služeb zvážili již během přípravy projektu, protože je velmi praktické zahrnout cenu služeb do poptávané projektové částky.

Doplňkové služby našich partnerů

V neposlední řadě vám nabízíme i služby našich partnerů, u kterých ručíme za kvalitu odvedené práce. Kalkulace ceny je samozřejmě individuální na základě konzultace, ale pokud tyto subjekty oslovíte naším prostřednictvím, získáte jejich služby za výhodnější partnerské ceny. Nabízené služby jsou zejména z těchto oblastí:

Video Tomáš Vacín

Tvorbou videa se živím od roku 2008, kdy jsem začal pracovat v regionální TV ZAK. Tady jsem se naučil základy většiny televizních profesí, které rozvíjím od roku 2012 v soukromé praxi. Svůj produkt chápu jako nástroj, který má mému klientovi přinést užitek a někam ho posunout, z čehož pro mě plyne velká zodpovědnost. Proto se neustále učím novým věcem, aby z mé střižny odcházela moderní a líbivá videa.

Fotografické služby Tomáš Liška

Poskytuji celou škálu fotografických služeb. Specializuji se především na reportážní, svatební, exteriérovou a ateliérovou fotografii. Kladu důraz na kvalitu před kvantitou.

Design a webdesign Studio Ježek

Jmenuji se Jan Ježek. Jsem grafický designér. Mým cílem je pomáhat malým i velkým značkám oslovit svoje publikum způsobem, který zaujme oko, srdce a mysl. Snažím se vytvářet neotřelé práce, ohlížejíce se přitom na trendy v rozbouřeném oceánu grafického designu. Mojí specialitou je tvorba vizuální identity společnosti či produktu, dále nabízím originální řešení webových stránek či informačních tiskovin.

Vývoj webových stránek a aplikací Webuju.cz

Nabízíme celou škálu internetových služeb pro firmy, živnostníky i jednotlivce. V naší nabídce lze nalézt hotové internetové aplikace, zakázkový vývoj, správu systémů a sítí, vysoce dostupná řešení i hosting virtuálních a fyzických serverů.

Právní služby DBK Partners

Jsme významnou českou advokátní kanceláří poskytující komplexní právní služby ve všech oblastech práva. Náš tým tvoří zkušení právníci různého zaměření a odborných specializací.

Při poskytování právních služeb klientům spolupracujeme s celou řadou externích odborníků a rovněž se zahraničními advokátními kancelářemi v různých státech, zejména v Evropě.

ALMEO - vývoj aplikací a systémů

Tvorba, vývoj a implementace informačních a webových systémů a aplikací. Vývoj software na míru, implementace hotových řešení, podpora a konzultace. Tvorba www stránek, eshopů a grafické práce. Webhosting, provoz a správa serverů, registrace domén a SSL. Datové a informační služby i poradenství. 

 

 

Chcete se stát našimi partnery? Napište nám Vaši představu vzájemné spolupráce na info@penezdroj.cz

 

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.