Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

"Slicing Pie"

Překlad a vydání zajímavé knížky důležité pro všechny startupisty od amerického autora, profesora a podnikatele Mika Moyera (ve spolupráci s Penězdrojem).
Vzdělání
Ostatní
Celá ČR
Odměna
3 600 95 000 Neúspěšný
Vybráno Cílová částka
3%
Sdílet FB
9 přispěvatelů
Detail
Odměny (10)
Aktuality (0)
Přispěvatelé
Fórum (0)
"Slicing Pie"
Založili jste spolu s kamarádem společnost, ve které jste si rozdělili podíly stejným dílem. Vy pro vaši novou společnost pracujete 14 hodin denně a držíte důležité know-how, váš kamarád se víceméně "veze" spolu s vámi. Přesto ale vlastní 50 % společnosti a vy tušíte, že toto nastavení nemůže dlouhodobě dělat dobrotu... JAK SE TEDY TOMUTO PROBLÉMU VYHNOUT?

Jedinečná kniha "Slicing Pie" od amerického profesora, podnikatele a spisovatele Mike Moyera řeší téma, se kterým se téměř každý začínající podnikatel setká: 
"Jak a kdy rozdělit podíly ve vznikající společnosti, aby rozdělení bylo správné a férové vůči všem spoluzakladatelům a zároveň aby umožnilo firmě spolupracovat s investory na jejím dalším růstu." 

Odpovědí je tzv. dynamické ocenění a rozdělení podílů. Toto originální řešení sice vyžaduje chvíli přemýšlení a nějaký čas na diskusi, nicméně z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že Mike přišel na velmi užitečný a velice praktický přístup, o který by se nyní rád podělil i s vámi. 

Všem začínajícím projektům tento přístup vřele doporučujeme, protože vám ve vaší podnikatelské budoucnosti ušetří hodně času, problémů, hádek a zklamání. Pokud právě začínáte s podnikáním nebo teprve v hlavě spřádáte plány, nesmí ve vaší knihovně tato kniha chybět.
"Slicing Pie"
Mike Moyer je americký autor, profesor a podnikatel. Jedna z jeho knížek, "Slicing Pie: Funding Your Company Without Funds", která vyšla již v několika vydáních, se zaměřuje na častou a ožehavou otázku všech startupistů: "Jak získat peníze na realizaci mého nápadu a jak správně rozdělit podíly ve firmě". Protože jsou jak knížka tak Mikovy zkušenosti a rady dostupné pouze v angličtině, domluvil se portál Penězdroj přímo s Mikem, že nechá knihu přeložit a vydat, a že se stane jeho partnerem pro český a slovenský trh.
"Slicing Pie"
Cílová částka umožní:
- odborný překlad knihy 
- přípravu a vytisknutí první série, která bude obsahovat minimálně 300 ks (v případě velké poptávky ale možno vyrobit i více)
- marketingové náklady spojené s propagací knihy
- logistické náklady spojené s distribucí knihy (zvlášť její podepsané verze)
- autorskou odměnu pro Mika

Odměny

 
 
Projekt bohužel nesplnil požadovaný cíl.
Podepsáno čestné prohlášení o využití prostředků
Dokumenty ke stažení
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.