Penězdroj
Založit   Podpořit   O Penězdroji

Pomozte svobodné škole do světa hudby

Sháníme peníze pro naší školu, abychom si mohli koupit nástroje pro vznikající školní kapelu.
Vzdělání
Ostatní
Středočeský kraj
Odměna
60 150 55 000 Ukončeno
Vybráno Cílová částka
109%
Sdílet FB
51 přispěvatelů
Detail
Odměny (9)
Aktuality (3)
Přispěvatelé
Fórum (0)
Kdo jsme?
Jsme žáci 5.-7. třídy z Donum Felix, jedné z prvních svobodný škol v České republice. Baví nás hudba a chceme se jí věnovat a rozvíjet své umění. Tento projekt je pro nás velká příležitost, ze které se můžeme hodně naučit.

Čeho chceme dosáhnout?
Rádi bychom do této školy pořídili kvalitní hudební nástroje, ale v současnosti nemáme dostatečné finanční prostředky. Proto jsme připravili tento projekt, který nám pomůže finance získat. Chtěli bychom založit školní kapelu, dělat různé koncerty, a těšíme se, že budeme nahrávat všechny naše písničky.

Co si pořídíme?
Ze základní částky koupíme kytaru, piáno, 2 mikrofony, mixážní pult, reproduktory, zvukovou kartu na nahrávání hudby. Pokud vybereme víc peněz, koupíme také počítač do hudebního studia baskytaru, sluchátka, elektrickou kytaru a zvukové efekty.
Pomozte svobodné škole do světa hudby
Naše škola
Jsme jednou z prvních svobodný škol v České Republice. Do školy chodíme rádi, protože tam máme svobodu v tom, co děláme. Víme co chceme a jdeme si za tím. Nacházíme sami sebe. Někteří lidé se nenajdou až do konce svého života a my už se hledáme teď. Je pro nás moc důležité, že máme příležitost chodit do takovéhle školy.

O nás
Jsme dvě holky a čtyři kluci. Je nám 12-13 let. V kapele bychom provozovali zpěv,kytary,piáno a bicí. Zatím asi s kapelou zůstaneme ve škole, ale v budoucnu bychom chtěli vyrazit i ven. Samozřejmě, že ti, co přispějí budou o koncertu vědět. :-)

Valča
Koníčky: Umění, móda, zvířata, společnost, ježdění na koni, tancování.
Osobnost: Kreativní, nápaditá, velmi temperamentní, stojí si za svým a je kamarádská.
Zuzka
Koníčky: Vaření, vybarvování antistresových omalovánek, tenis, poslouchání hudby, youtube.
Osobnost: Má smysl pro humor, pozitivní, nápaditá, přátelská, kreativní.
Tom
Koníčky: Rybaření, hraní na piáno, airsoft, hraní na počítači, hudba.
Osobnost: Humorný, nápaditý, hudebně nadaný, přátelský.
Miky
Koníčky: Airsoft, hraní na počítači, běhání, ježdění na kole, plavání, hudba, vaření, parkour.
Osobnost: Humorný, nápaditý, přátelský, samostatný.
Hanys
Koníčky: Hry na počítači, airsoft, fotbal, rozesmívání lidí.
Osobnost: Zábavný, přátelský, chápavý, kreativní.
Jáchym
Koníčky: skákání na kole, parkour, yo-yování, chemie.
Osobnost: zábavný, přátelský, chápavý, sportovně nadaný.
Pomozte svobodné škole do světa hudby
Tvorba našeho CD

Možná Vám přijde divné, že dodání CD v odměnách je až za rok. Je to kvůli tomu, že jsme spolu ještě nehráli a nevíme, jak rychle nám to půjde. Samozřejmě, že pokud se nám podaří CD nahrát v předstihu, tak Vám ho dodáme dřív. Než CD vznikne musíme se společně sehrát, cvičit a vymyslet písničky. Je to všechno dost složité a protože je to naše první CD, musíme se mnoho věcí naučit a potřebujeme více času. Děkujeme za pochopení. 
Pomozte svobodné škole do světa hudby
Pomozte svobodné škole do světa hudby

Odměny

21.
červen
13.
červen
23.
květen
Projekt byl úspěšně ukončen
Poslední příspěvky
Anna
+150
Ilja
+500
Poslední aktualita
21.
červen
Podepsáno čestné prohlášení o využití prostředků
Dokumenty ke stažení
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.